Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Czachulec Stary - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Grzymiszew

Grzymiszew(Czachulec Stary + 15 km)

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Czy wiesz, że powietrze w sosnowym lesie działa jak naturalna inhalacja? Zapach rozgrzanej żywicy latem i kojąca cisza zimą sprawiają, że oddech się uspokaja, napięcie znika, a my.

Szczegóły ogłoszenia

105 500 zł1 000 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest przy ulicy Krokusowej 5 ok.150 metrów od drogi krajowej 72. Bardzo ładna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Międzylesie

Międzylesie(Czachulec Stary + 19 km)

459 000 zł330 m² 1 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Międzylesie - ta nazwa dobrze opisuje miejscowość, w której znajduje się czekający na swoich nowych właścicieli dom jednorodzinny. Ta nieruchomość łączy w sobie wszystkie zalety życia.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł145 m² 3 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:967 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, z planowanym terminem odbioru w IV kwartale 2026 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64,62 m² 5 091,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny, słoneczny salon, oraz 2 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz, balkon, piwnica tworzą przytulne mieszkanie pow całkowitej 64,62m2. Znajduje się w ocieplonym bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sucharskiego

Turek(Czachulec Stary + 13 km)

375 000 zł188 m² 1 994,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Przestronny dom z ogromnym potencjałem idealny dla rodziny, która szuka miejsca do życia lub inwestycji. Przestronny układ pomieszczeń, duże pokoje i dwie łazienki sprawiają, że ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dąbrowa

Dąbrowa(Czachulec Stary + 24 km)

56 000 zł8 500 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działk a rolna - dąbrowa gmina Brudzew Przedstawiamy na sprzedaż dwie działki rolne w miejscowości dąbrowa, gmina Brudzew. Działki o przeznaczeniu rolnym, pod uprawy, niewielką część.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Turek(Czachulec Stary + 13 km)

173 000 zł29,50 m² 5 864,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz małego mieszkania na parterze ta nieruchomość spełnia wymogi. W bloku z cegły przy ulicy Broniewskiego w Turku do kupna mieszkanie pow 27,5m2. Składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milewskiego

Turek(Czachulec Stary + 13 km)

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 52m2 w bloku na 2 piętrze składa się z 2 pokoi, korytarza, łazienki, balkonu, toalety 2 piwnic. Okna pcv, ściany malowane, podłogi , panele, wykładzina, glazura. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nadzież

Nadzież(Czachulec Stary + 8 km)

45 000 zł900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy, przy asfaltowej drodze gminnej około 2 km od Liskowa powiat kaliski. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Czachulec Stary,wielkopolskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Czachulec Stary, gmina Malanów. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 200 m2 - Powierzchnia działki: 4800 m2 - Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czachulec Stary,wielkopolskie

500 000 zł360 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferuję Państwu dom wolnostojący w miejscowości Czachulec Stary Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa łącznie: ok. 200 m2 - Powierzchnia działki: 048ha - Rok budowy: 1978 - Liczba.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij